<br />
<b>Warning</b>:  Use of undefined constant AYASLI_GROUP - assumed 'AYASLI_GROUP' (this will throw an Error in a future version of PHP) in <b>/usr/home/ayasligroup/public_html/views/templates/default/layout/header.php</b> on line <b>3</b><br />
AYASLI_GROUP

NEWS

ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi Paneli Düzenledi.

ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi Paneli Düzenledi.

Soldan sağa: G. Lincoln McCurdy (TCA), Serpil Ayasli (TCA), Baris Ornarli (TUSIAD), Jennifer Davis (Former Consul General in Istanbul), Amanda Sloat (Brookings Institution), Maria Olson (U.S. Department of State), Yalcin Ayasli (TCA), Jonathan Katz (GMF U.S.), Özgür Ünlühisarcıklı (GMF Ankara)

Amerika Birleşik Devletleri Alman Marshall Fonu (GMF) ve Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİAD) tarafından Amerika Türkiye Koalisyonu işbirliği ile ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi paneli düzenlendi.

3 Ekim 2019’da Washington DC’deki Cosmos Kulübü’nde düzenlenen ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi paneli öncesinde düzenlenen kokteyle, Türkiye Büyükelçiliği yetkilileri, eski ABD Başkonsolosu Jennifer Davis ve ABD’nin dört bir yanındaki temsilciler katıldı.

Moderatörlüğünü GMF U.S.’den Jonathan Katz’ın yaptığı ABD-Türkiye İlişkileri panelinde konuşan TCA'nın Kurucusu ve Başkanı Yalçın Ayaşlı, ABD-Türkiye ilişkilerinde yaptıkları katkılardan ve ortak sponsorluklarından dolayı GMF ve TÜSİAD’a teşekkür etti.

ABD Başkonsolosu Jennifer Davis’e de katılımı için teşekkür eden Ayaşlı, TCA’nın son 13 yıldaki ikili ilişkileri destekleyen programlarından bahsetti ve özellikle de Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi konusunda TCA’nın yaptığı çalışmaların önemini vurguladı.

Kaynak

Türkiye Haber Ajansı

CONTACT

info@ayasligroup.com